Голос-Інфо

A+ A A-

Латвія позбавила російський портал Sputnik домену в зоні .lv

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Російський інтернет-портал Sputnik Латвія отримав офіційне повідомлення про закриття ресурсу в доменній зоні .lv.

Про це повідомляє Delfi з посиланням на допис на офіційній сторінці міжнародного інформаційного агентства Sputnik у Facebook.

На даний момент ресурс став недоступним.

Згідно з офіційним листом доменного реєстратора, що посилається на запит МЗС Латвії, «реєстрація доменного імені sputniknews.lv є порушенням умов Постанови Ради ЄС про обмежувальні заходи в зв'язку з загрозою територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України». У листі йдеться, що порушення норм зазначеної Постанови може стати підставою для притягнення до кримінальної відповідальності відповідно c Кримінальним кодексом Латвійської Республіки.

Головний редактор Sputnik Маргарита Симоньян зазначила, що Sputnik латиською мовою не порушував жоден пункт чинного законодавства Латвії та ЄС.«Закриття ресурсу в доменній зоні .lv говорить про пряму цензуру з боку влади Латвії. Таким чином влада Латвії безпосередньо порушує право ЗМІ на збір інформації та її поширення», - заявила вона.

Порталу Delfi поки не вдалося отримати коментарі Міністерства закордонних справ Латвії та доменного реєстратора NIC.lv.

Міжнародне інформаційне агентство Sputnik, яке замінило РІА «Новини» в сфері зарубіжного мовлення, розпочало свою роботу в 2014 році.

Sputnik (sputniknews.com) - новинне агентство і радіо з мультимедійними інформаційними хабами в десятках країн. Sputnik включає в себе сайти, аналогове і цифрове радіомовлення, мобільні додатки і сторінки в соціальних мережах. Для передплатників новинні стрічки Sputnik цілодобово виходять англійською, арабською, іспанською та китайською.

Західні і латвійські експерти, тим часом, вважають, що Sputnik, так само, як і телеканал Russia Today, є інструментами російської пропаганди.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.