Голос-Інфо

A+ A A-

У вересні учнів чекають зміни у програмі навчання

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, зараз зміст освіти страшенно перевантажений зайвою інформацією. Міносвіта з вересня планує зменшити кількість завдань і збільшити час відпочинку дітей.

Про це повідомила міністр освіти і науки, представник "Народного фронту" Лілія Гриневич у програмі "Сніданок з 1+1". 

Вона наголосила, що у процесі оновлення української школи головним питанням є оновлення змісту освіти.

"Зараз зміст освіти страшенно перевантажений зайвою інформацією, не відповідає віковим особливостям дітей, і найголовніше – багато цих знань зовсім непотрібні в житті. Натомість те, що потрібно, не вивчається", – пояснила міністр. 


Лілія Гриневич зазначила, що особливо гостро це питання наразі постало в початковій школі. 

"І тому ми оголосили інтерактивне розвантаження програм. Ми вперше на платформі ed-era.com викладемо з наступного тижня програми початкової школи і всі зможуть бачити їх та інтерактивно дописувати, які у них є зауваження", – розповіла міністр. 


Вона пояснила, що повний перегляд стандартів освіти – досить тривалий процес, але вже найближчим часом Міносвіти планує вилучити з навчальних програм і підручників зайву інформацію. 

“Я прихильниця того, щоб виконання домашнього завдання не призводило до психологічних травм у дітей. Кожен з батьків знайомий із ситуацією, коли доводиться виривати сторінку з зошита і переписувати ще раз, тому що ви щось закреслюєте, виправляєте. Наша ідея доволі проста – дозволити вчителям у молодшій школі працювати з дітьми олівцем”, – зазначила Лілія Гриневич.


За матеріалами Патріоти України

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.