Голос-Інфо

A+ A A-

Українських водіїв чекає чергове нововведення

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Для водіїв ваговозів та автобусів чекає нововведення - в парламенті голосуватимуить за законопроект, який передбачає наявність у водіїв вантажівок і автобусів ще одного документа. Про це повідомляє automotoclub.

Законопроект №4683, підготовлений Кабміном, знаходиться на розгляді в профільному комітеті Верховної Ради. 

Однак якщо його приймуть, то водіям, які займаються пасажирськими та вантажними перевезеннями, необхідно буде мати ще один документ — свідоцтво професійної компетентності водія (СПКВ).

Отримати свідоцтво можна буде тільки після проходження курсів та здачі екзаменів в Центрах по навчанню керівників і водіїв. 

Термін дії свідоцтва – п'ять років. Його не можна давати стороннім особам, а при відсутності документа, водія чекає штраф – від 30 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

СПКВ стане обов'язковим: з 1.11.2016 року — для водіїв, які перевозять дітей або небезпечні вантажі, а з 1.11.2017-го — для всіх інших. 

Свідоцтво видаватиметься водіям, які мають право керувати транспортним засобом відповідної категорії. Для пасажирських перевезень – це D1, D1E, D, DE, а для вантажних — С1, С1Е, С, СЕ.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.