Голос-Інфо

A+ A A-

ООН не подобається Правий сектор, Самооборона і Свобода

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

ООН рекомендує визнати батальйони "Правий Сектор", "Самооборону" та "Свободу" поза законом. Ці формування, на думку представника ООН, слід роззброїти і передати законному правосуддю.

Представник ООН працював в Україні ще у вересні 2015 року. Доповідач провів зустрічі з українськими чиновниками з Генпрокуратури, РНБО, СБУ, а також з керівництвом АТО. Він відвідав чимало українських міст, серед них були як мирні Київ, Запоріжжя, Одеса та Харків, так і неспокійні Краматорськ, Донецьк, Маріуполь. Представник ООН зустрівся із сім'ями жертв і представниками громадянського суспільства, крім того він відвідав і "ДНР" і "ЛНР", де говорив з представниками місцевої "влади".

Результати цієї поїздки були викладені в доповіді і виявилися для України досить неочікуваними. У документі сказано, що добровольчі батальйони, які не влилися в державні структури (МВС або ВСУ), не повинні продовжувати свою діяльність, оскільки збройні формування вкрай націоналістичного спрямування є загрозою не тільки для мирних процесів на Донбасі, а й для безпеки мирних регіонів країни.

Доповідач звернув особливу увагу на безкарність дій таких збройних формувань, як "Правий сектор", "Свобода" та "Самооборона".

Джерело znaj.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.