Голос-Інфо

A+ A A-

При в'їзді до США доведеться надати інформацію про акаунти в соцмережах

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Подорожуючим у США, можливо, скоро потрібно буде пред'являти детальну інформацію про свої акаунти в соціальних мережах. З такою ініціативою виступив Департамент внутрішньої безпеки Сполучених Штатів.

Ініціативу, яка вже викликала серйозний резонанс, в США пояснюють тим, що влада вишукує нові можливості уникнути терористичної загрози. Пропозиція американських служб безпеки, опублікована в федеральному урядовому реєстрі, передбачає, що бажаючі відвідати країну будуть добровільно надавати "інформацію, пов'язану з власною присутністю в мережі", включаючи назву соціальної мережі, наприклад, Facebook або Twitter, і ім'я користувача. 

Така пропозиція виникла у зв'язку з проханнями стурбованих громадян, які вже протягом кількох місяців вимагають ретельнішої перевірки осіб, що в'їжджають до США. 

"Будь ласка, вкажіть інформацію, пов'язану з вашою присутністю онлайн: платформа, ім'я користувача в соціальній мережі" - такою графою доповнять форми I-94 і ESTA, які є обов'язковими для заповнення всіма особами, які прибувають у США. 

"Збір даних із соціальних мереж посилить існуючу процедуру перевірки і забезпечить більшу ясність і прозорість можливих злочинних намірів і зв'язків, надавши додаткові інструменти, якими зможуть скористатися у своїй роботі аналітики і слідчі", - йдеться в документі, опублікованому в федеральному урядовому реєстрі США. 

Ця ініціатива зустріла серйозну критику правозахисників. "Незрозуміло, що вони будуть робити з цими даними", - сказав головний спеціаліст Центру демократії і технологій Джозеф Лоренцо Холл. На його думку, в Сполучених Штатах існують серйозні проблеми "з інтерпретацією коментарів в соціальних мережах, які нібито представляють велику небезпеку".

Джерело: THE VERGE

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.