Голос-Інфо

A+ A A-

Чи вступить Україна в НАТО

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Ще в середині 2014 року ми казали, що провокаціями й обстрілами протистояння з Росією не обмежиться.

З огляду на все готується велика, масована операція з боку Росії. Якщо Кремлю не вдасться утримати Україну на своїй орбіті, дуже ймовірно, що буде застосована сила, зокрема авіація та ракетні війська. Тобто захисту від танків недостатньо. Україні необхідні засоби радіоелектронної боротьби, засоби зв'язку, ППО і захисту військ тощо. І наш Генштаб передав відповідні списки як США, так і іншим країнам НАТО.

Під час недавнього візиту до Києва державний секретар США Джон Керрі дещо уїдливо зауважив: сам президент Петро Порошенко сказав, що Україна ще не вирішила, чи вона хоче подавати заявку на членство в альянсі.

Справа в тому, що з питання членства в НАТО українське суспільство визначилося швидше, ніж сама влада. Як мінімум півтора року в Україні існує рух з підготовки референдуму про вступ до альянсу. Причому організатори цьогоерендуму стали на більш конструктивну і помірковану позиці рефю. Якщо раніше вони буквально вимагали план членства, то зараз говорять про те, що референдум потрібен для того, щоб означити межі для української влади.

З питання членства в НАТО українське суспільство визначилося швидше, ніж сама влада
Усі чудово розуміють, що процес вступу до НАТО тривалий. Модернізувати одну армію недостатньо – потрібно модернізувати економіку, судову, конституційну систему тощо. Інакше кажучи, потрібно модернізувати безліч сфер державного управління, які безпосередньо не пов'язані з НАТО. Адже альянс – це військово-політичний союз для захисту цінностей усього атлантичного простору. Тобто перше – це те, що ми захищаємо, друге – чим ми його захищаємо.

Домашнє завдання України досить об'ємне. Потрібні кардинальні реформи.

Микола Сунгуровський - НВ

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.