Голос-Інфо

A+ A A-

Американські інструктори відзначили прогрес українських військових

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Військовослужбовці Канади та США, що допомагають реформувати Збройні сили України в межах спільних навчань, помітили значний прогрес українських військових.

Загалом, за час спільних навчань, що проходять на Яворівському полігоні на Львівщині, було випущено 4 батальйони. Як зазначив штаб-сержант ЗС США, спеціаліст із військового планування Джефрі Нелан, вони бачать значний прогрес українських військових. Українці швидко схоплюють нові ідеї і намагаються їх використовувати в своїх підходах, але для цього потрібний ще час.

Головне завдання такої співпраці – виховати кваліфікованих та професійних інструкторів і офіцерів, аби наблизити українські збройні сили до стандартів армії НАТО. Військовослужбовці працюють з інструкторами із різних країн над створенням міжнародного тренувального центру. Як зазначалося вище, майбутнє завдання цього центру – виховати професійних українських інструкторів, які б змогли навчати інших військовослужбовців у різних напрямках: розвідка, логістика, тактична медицина і т.д.

«Підрозділи, які прибувають на підготовку та перепідготовку до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, переживають певне потрясіння. Перебувати в зоні АТО й одразу потрапити в нормальні умови, де є певний розпорядок дня, де не стріляють, де навчають як захистити себе, і, саме головне, із мінімальними втратами виконати поставлену задачу – це для українських збройних сил надзвичайно важливо», – зазначив полковник, керівник регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк.

Серед військових армій Канади та США є й українці. Тренують наших солдатів американські військові українського походження. Наприклад, Андрій Сидоренко – офіцер медичної служби, інструктор, лейтенант армії США. Уродженець Києва. Понад 17 років тому виїхав до США. Має колосальний досвід в сфері тактичної медицини, яким ділиться із нашими солдатами:  «Взагалі спасіння життя і надання допомоги пораненим є всюди однаковим. Але під час нашого бойового досвіду в Іраці та Афганістані ми зуміли налагодити і винайшли найефективніші шляхи надання допомоги».

Андрій Цога – авіаційний механік, капрал армії Канади, теж має українське походження. Його дідусь – Олег Іванусів, у 1944-му році емігрував з родиною до Канади. Уродженець Дрогобича, Львівської області.

Джерело: VGOLOS

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.