Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні низку пенсіонерів вже позбавили пенсій

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Чимало українців не пройшли верифікацію, у зв'язку з чим їм припинили виплату пенсії.
Мінфін у ході верифікації виявив більше мільйона порушень на загальну суму 1,6 млрд. грн. в місяць. Щоправда, скасувати соцвиплати в Мінфіні не можуть – для цього інформацію про порушення направляють розпоряднику коштів – Міністерству соціальної політики і Пенсійному фондові.
 
Про це повідомляє napensii.
 
«Верифікація зараз є усталеним процесом. Вона діє на постійній основі – виявляє шахрайства та помилки в соціальній сфері. При виявленні невідповідності громадянина критеріям видачі допомоги – інформація про порушення надсилається розпорядникам коштів у соціальній сфері (Мінсоцполітики, Пенсійного фонду, фондів соціального страхування тощо) з рекомендацією припинити виплату», – сказали з цього приводу в Мінфіні.
 
Однак, хоча в Мінсоцполітики і призупинили ряд виплат незаконно призначених пенсій, тут виконують далеко не всі рекомендації відомства. Як зазначають у Пенсійному фонді, списки пенсіонерів, які не пройшли верифікацію, Мінфін подає з помилками. Наприклад, інформація про те, що частина українців отримують пенсії за недійсними паспортами на бланках із зони боїв, не підтвердилася. Крім того, в списках «фейкових» пенсіонерів виявилося більше 10 тисяч пенсіонерів, які вже тривалий час не отримують виплати.
 
 
Джерело: zik.ua
Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.