Голос-Інфо

A+ A A-

Збільшено дозвіл на роботу в США для політбіженців

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Особи, що подали на політичний притулок, зможуть працювати роками, чекаючи своєї черги. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі Імміграційної служби Сполучених Штатів.

Імміграційна система США перебуває в такому безладі. Накопичених документів так багато, що починаючи з 5 жовтня особи, що подали заяву на політичний притулок, зможуть легально працювати в країні протягом 2 років.

У прес-релізі від 6 жовтня Імміграційна служба Сполучених Штатів оголосила, що "починаючи з 5 жовтня 2016 року термін дії дозволів на роботу для осіб, що подали заяву на політичний притулок, збільшується з 1 року до 2 років". Імміграційна служба страждає від численних затримок і неефективної роботи. Свідченням цього став той факт, що 524 014 іммігрантів, які очікують отримання громадянства, можуть не отримати його вчасно і пропустити наближення президентських виборів.

Раніше дозволи на роботу для біженців були дійсні протягом року. Однак через велику чергу Імміграційна служба була змушена подвоїти термін їх дії. У Федеральних імміграційних судах також збільшуються черги; розгляд деяких справ призначено на 2020 рік.

Джерело: slavic sac

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.