Голос-Інфо

A+ A A-

У 2017 році пенсії зростуть у два етапи - Розенко

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

На брифінгу в Івано-Франківську віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що українські пенсії в 2017 році зростуть двічі: з 1 травня і з 1 грудня.

"Наступне підвищення пенсійних виплат відбудеться 1 травня та 1 грудня 2017 року. У середньому пенсійні виплати будуть зростати на 11%", - повідомив Розенко.

Віце-прем'єр заявив, що пенсії будуть виплачувати в повному обсязі, незважаючи на дефіцит Пенсійного фонду, який, за словами Розенка, прогнозуємо.

Він зазначив, що уряд в минулому році вдвічі зменшило єдиний соціальний внесок для представників бізнесу до 22%, розраховуючи на легалізацію підприємницької діяльності.

"Що стосується закриття дірки в Пенсійному фонді. У минулому році вона становила 156 млрд гривень. Приблизно стільки ж ми виділяли з держбюджету. В цьому році ці надходження складуть 142 млрд гривень", - сказав віце-прем'єр.
"За рахунок детінізації бізнесу, за рахунок підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень, за рахунок підняття зарплат у бюджетній та небюджетних сферах, ми скоротимо в цьому році дефіцит бюджету Пенсійного фонду приблизно на 12 млрд гривень", - наголосив Розенко.

За матеріалами: www.epravda.com.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.