Голос-Інфо

A+ A A-

Ультиматум Авакову від ветеранів МВС

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Після проведення  ряду протестних акцій, 30 січня у Києві  відбувся форум  ветеранів та пенсіонерів МВС під головуванням голови асоціації Корнійчука.

На форумі булі присутні представники департаментів кадрового і пенсійного забезпечення МВС, державний секретар МВС Тахтай, представник ПФУ та близько тисячі  колишніх працівників системи МВС, які приїхали сюди з усіх куточків нашої держави.

Спочатку головуючий намагався повернути форум  на обговорення звіту роботи асоціації за 2015-2016 роки. Але під тиском пенсіонерів,  він був  змушений  поміняти порядок денний і поставити  на обговорення питання про перерахунок пенсії та повернення пільг пенсіонерам МВС.

Слово було надано Тахтаю, який в своєму виступі намагався  переконати  присутніх у відсутності на сьогодні правових підстав для перерахунку їм пенсій.  Він проінформував зібрання  про роботу, яка була проведена МВС, що до перерахунку пенсій. Мовляв, саме за ініціативою МВС були прийняті зміни до Закону України «Про національну поліцію» та «Про пенсійне забезпечення», створена робоча група по відпрацюванню порівняльних таблиць та направлено листа до Мінсоцполітики від 16.12.16 року (лист додатково буде розміщено на Фейсбуці).

В цьому листі повідомлялося про перелік законодавчих актів, на підставі яких необхідно перерахувати пенсію пенсіонерам ОВС. А в кінці листа було наголошено, що постанова Кабінету міністрів України №45 не передбачає перерахунку пенсій пенсіонерам ОВС.

Це  викликало гнів серед присутніх, бо чимало з них вже виграли суди які своїми рішеннями підтвердили законність вимог пенсіонерів, але на жаль, ці рішення не виконються. Для пояснення ситуації слово було надано представнику ПФУ. В своєму виступі вона повідомила, що ПФУ зверталося з листом в МВС, щоб звідти надали повідомлення про необхідність проведення перерахуноку пенсій відповідно до чинного законодавства, але МВС в своїх відповідях запевняло ПФУ про відсутність законних підстав про перерахунок пенсій!

Цей виступ представника ПФУ ветерани та пенсіонери сприйняли «громкими аплодисментами», після чого г-н Тахтай покинув залу.

В подальшому громадськість  намагалася змусити голову асоціації МВС та членів президії  приєднатися до пенсіонерів, але у відповідь отримували «отмазки», на що присутні відреагували окриками «Ганьба, недовіра, відставка!». Тоді головуючий г-н Корнійчук запропонував 31.01.2017 року створити робочу групу для напрацювання проекту повідомлення та на протязі 10 днів направити його до ПФУ за підписом міністра МВС.

Присутні не погодились з прийняттям такого рішення та одноголосно проголосували за 3-х денний термін підписання та направлення такого повідомлення. В разі невиконання цього рішення,  по закінченню терміну ультиматуму - буде оголошено Всеукраїнський національний страйк, в ході якого буде проведена  повна мобілізація ветеранів та  пенсіонерів МВС, прибуття їх до столиці, де для початку  буде здійснено пікетування будівль МВС та Адміністрації Президента з вимогою виконання законних вимог колишніх працівників органів внутрішніх справ України. По суті – це ультиматум міністру Авакову…

Координаторам областей України  запропоновано 3 лютого о 12-00 годині (в цей час буде проходити в клубі МВС форум ветеранів та пенсіонерів м. Києва та Київської області) провести засідання обласних координаційних комітетів, на які запросити голів ветеранських організацій та координаторів районів. На засіданнях надати інформацію, що до роботи форуму 30.01.2017 року та забезпечити інформаційний простір пенсіонерам МВС.

Джерело nedelya-ua.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.