Голос-Інфо

A+ A A-

Міжнародна акція флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“Trident is Ukraine“)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
В зв'язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном.
Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів.  Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до  дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.
 
З цього приводу оголошується міжнародна акція флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“Trident is Ukraine“), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.
 
Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“.
 
Розпочали флеш-моб з українського Донбасу з м.Волноваха; Дмитро Лубинець народний депутат України та головаміжфракційного депутатського об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“ та Мирослав Гочак президент Свiтовохо Конгресу Українських Молодіжнух Організацій. Їхній відео заклик https://www.facebook.com/CKYMO/
 
Заклик з поясненням як приєднатись до акції додаються!
Сторінка в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/events/234505363677566/
Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.