Голос-Інфо

A+ A A-

Чим перемога Ердогана на референдумі може бути корисною для України? Роздуми на тему.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

На фоні геополітичних подій, котрі бентежать світ останнім часом результат референдуму у Туреччині став неочікуваним для багатьох гравців світової політики. 


Космополіти глобального ігрища плутаються в здогадках та симпатіях.

Виключенням став Дональд Трам, який офіційно привітав президента Туреччини з перемогою. Тим самим він визнав партнера в боротьбі зі світовим терроризмом та Ісламською державою. Адже Туреччина фактично найближча держава до можливого агрессора -Сирії, Тому власну безпеку турок вважає пріорітетною та хоче заручитись підтримкою сильнішого партнера. І швидше за все і США шукає найближчого союзника з блоку НАТО для боротьби з ІГІЛ. 
Попри все турки налаштовані на веденення політики «лагідної ісламізації», що першочергово лякає РФ. Варто пам’ятати, що на теренах «вєликой і могучєй», мусульман ну дуже багато. Згідно з переписом 2002 року, кількість прихильників ісламу в Росії становить більшість населення в семи суб'єктах Російської Федерації:  Інгушетія (98%),  Чечня (96%), Дагестан (94%),  Кабардино-Балкарія (70%), Карачаєво-Черкесія ( 54,6%),  Башкирія (54,5%), Татарстан (54%). А це не мало не багато, понад 20ть млн. осіб. Зазначу, що дані на 2002-й рік і цифри лише по окремих федеральних округах, а за не офіційними даними на сьогодні у містах-мільйонниках РФ мусульман понад 40-к млн. осіб. Тобто можливий визвольний рух – фактично аж надто небажаний правителям Кремля і загрожує повною дестабілізацією ситуації в країні. 

А ще одна «міна уповільненої дії» для Кремля – кримські татари, котрі для федерального керівництва проблема глобального масштабу. Адже Москва історично вважає власною територією Кримський півострів. (За такою логікою Крим історично треба віддати Греції, адже до того як Османьська Імперія заволоділа півостровом – саме греки правили Херсонесом). Не будемо згадувати, що Сталін виселив татар та заслав туди кацапів. Ось Вам: «Крим – рускій»!!! Ніколи Крим не був москальским! 

Тепер до історії давнішого часу.
Туреччина за останні 5-ть століть провела з Росією 12 війн.

 Роки             Назва
1568—1570 Російсько-турецька війна
1672—1681 Російсько-турецька війна
1686—1700 Азовська війна
1710—1711(13) Прутський похід
1735—1739 Російсько-турецька війна
1768—1774 Російсько-турецька війна
1787—1791 Російсько-турецька війна
1806—1812 Російсько-турецька війна
1828—1829 Російсько-турецька війна
1853—1856 Кримська війна
1877—1878 Російсько-турецька війна
1914—1918 Кавказський фронт (Перша Світова війна)

Тобто, Московія і Туреччина – історичні вороги. 
Як на мою думку, саме боязнь московітів приходу до влади Ердогана є основним рушієм для боротьби з самодержавством в Анкарі. Сусід Сирії є членом НАТО і їх підтримали США. Відповідно я більш ніж впевнена, що мусульмани Криму підтримають Туреччину і так само як кацапи, зможуть сказати «Ердоган – введи війська!». А це розхитає ситуацію всередині Федерації, тим самим послабивши її позиції. (А хіба нам від того гірше буде?)
Ось основна боязнь Путіна, бо цілком можливо, що в середині РФ серед мусульман може початись своя Революція. Адже, ісламісти досить гарячі хлопці і політика для них ніщо у порівнянні з релігією.
Будемо мати надію ще на вибори і безпосередній вибір Франції та озвучення її позицій. Хоча, знов історично, Франція ніколи не піде проти Великобританії. А остання «леді» давно у зв’язці з США. 

Тому причини чергової істерики Путіна та підконтрольних йому ЗМІ – виправданий.


P.S. За безвіз і паніку Кремля не забула. Просто, тема гарячіша виникла.
Ольга Сворак

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.