Голос-Інфо

A+ A A-

Українські збройні сили ввійшли в ТОП-30 найсильніших у світі

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Ресурс Globalfirepower опублікував щорічний рейтинг бойової потужності держав світу Military Strength Ranking. Цей аналіз вважається одним із найавторитетніших у світі, який весь час розширює обсяг даних та географію. В 2017 до переліку увійшло 132 країни.

Для порівняння військової могутності автори використовують складну методику, в якій враховуються понад 50 різних чинників. При цьому заради більшої об'єктивності застосовується система бонусних і штрафних балів. Аналітики не враховують ядерну зброю і нюанси керівництва країни, однак беруть до уваги географічні особливості держави, виробництво і споживання деяких ресурсів та інші фактори. Список складається під егідою британського University of St Andrews.

Підсумковий рейтинг – це число з чотирма знаками після коми. За методикою Globalfirepower, в ідеалі індекс держави має дорівнювати 0,0000, однак такий високий показник в реальності неможливий. Наприклад, лідер 2017 року, США, має оцінку 0,0871, а Суринам, що знаходиться на останньому, 132-му місці рейтингу, отримав 5,0495.

Українські збройні сили стали 30-ми з показником 0,5715. По сусідству з ними знаходяться Швеція та Чехія. Минулого року країна також стала 30-ою. 

Перші місця рейтингу традиційно зайняли відповідно США (0,0871), Росія (0,0941) і Китай (0,0955).

Джерело: PLATFOR.MA

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.