Голос-Інфо

A+ A A-

Кабмін не підтримав RAB-ські тарифи Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Кабмін не підтримав ідею Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про введення в Україні так званих RAB-тарифів на електроенергію.

За зауваженням премьер-міністра Володимира Гройсмана, формула розрахунку не відповідає принципам прозорості, а в результаті вона може призвести до зайвих витрат громадян на електроенергію.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.
 
Він підкреслив, що НКРЕКП – незалежний орган, але позиція Уряду «буде голосною».  І саме тому Володимир Гройсман вже доручив Міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику та віце-прем’єрам Володимиру Кістіону та Степану Кубіву провести аналіз розрахунків, обговорити його з експертним середовищем та озвучити пропозиції.
 
«Ніяким чином це (введення тарифів) не може вплинути на ціну на електроенергії для громадян. Так званий RAB-тариф, який ввело НКРЕКП, не підтримується і не може бути підтриманий Урядом.  Я не підтримую, як Прем’єр-міністр, і знаю думку міністрів. Ми вважаємо, що він (тариф) необ’єктивний, несправедливий, не відповідає умовам прозорості і може привести до зайвих витрат, - підкреслив Володимир Гройсман. –  Схема, яку вони (НКРЕКП) запроваджують, працювати не може. Треба приймати прогресивні, а не сумнівні рішення… Ми цього не підтримуємо, і я доручаю провести необхідні консультації».
Глава Уряду підкреслив, що наразі ринкова кон’юнктура дозволяє говорити про зниження ціни на електроенергію. «Ми маємо можливість об’єктивного та відкритого формування ціни, я зацікавлений в тому, аби ціна знижувалася», - додав глава Уряду.  
 
 Джерело infokava.com

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.