Голос-Інфо

A+ A A-

НАЦБАНК ПРИБРАВ ВИМОГУ ПЕЧАТКИ ДЛЯ НИЗКИ ДОКУМЕНТІВ

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Регулятор продовжує зняття бюрократичних перешкод та спрощує умови роботи для бізнесу та банків.

Такі заходи, за повідомленням прес-служби НБУ, запроваджуються відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».

З цією метою вносяться зміни до низки нормативно-правових актів Національного банку.

Відтепер клієнти уповноважених банків, які бажають здійснити валютну операцію, зможуть не засвідчувати печатками документи, які подаються для проведення цих операцій. Не вимагатиметься засвідчення печатками і документів, що подаються до Нацбанку. Також у цілому ряді випадків знято вимогу щодо нотаріального засвідчення для оригіналів чи копій документів, що стосуються проведення валютних операцій.

При цьому нотаріальне погодження перекладу договорів та інших документів, що подаються банками та їх клієнтами до Національного банку залишається обов’язковим.

Вищезазначені заходи забезпечать виконання Національним банком вимог оновленого вітчизняного законодавства, а також сприятимуть спрощенню умов ведення поточної діяльності банками та бізнесом.

Окреслені кроки закріплені Постановою Правління НБУ №102 від 10 жовтня 2017 року «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України». Вони набули чинності 13 жовтня 2017 року.

Джерело:  finpost.com.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.