Голос-Інфо

A+ A A-

Відсьогодні українці не зможуть поховати померлого без дозволу суду

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З 15 березня 2018-го українці не зможуть вільно поховати людину, яка померла навіть удома власною смертю. Лише після експертизи, яку має призначити суд. Такого рішення доведеться чекати не менше трьох діб, та й це не факт – через завантаженість своє рішення суд може надати й пізніше. А без нього морги тіло не прийматимуть. І тут виникає питання, що робити.

Хаос та колапс очікуватиме на українців вже з сьогоднішнього дня, вважають експерти. Неважливо, чи померла людина своєю смертю, чи ні, поховати її дозволять лише після експертизи, яку призначатиме суд. Раніше це право було за слідчими. У суді переконані: відтепер там збиратимуться шалені черги, а судді матимуть певні проблеми з надмірним навантаженням.

Одне з рішень, де тримати тіло протягом близько 72-х годин – приватні холодильні камери. Проте їх можливості обмежені, тому місця вистачить не всім, до того ж, для когось сума, яку треба заплатити, може виявитися занадто великою.

Автор цих новацій – нардеп Андрій Лозовий. Поки що народний обранець ніяк не коментує своє рішення, проте повідомив, що пишається тим, що запровадив.

Джерело: 2plus2.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.