Голос-Інфо

A+ A A-

На Прикарпатті з батьків стягнули 28 мільйонів гривень аліментів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вчора, 10 липня в залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби за 6 місяців поточного року, яку провів заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Гайда Андрій.

Він відзначив, що за 6 місяців поточного року завершено більше 28 тис. виконавчих проваджень на суму понад 738 млн. грн. з них до Державного бюджету України стягнуто 20 563 222 грн, пише Фіртка.

8 900 мешканців Івано-Франківщини, згідно судових рішень, повинні надавати фінансову підтримку на користь власних дітей.

"Загалом за І півріччя 2018 року було стягнуто більше 28 млн грн аліментів на користь 14 942 дітей ( за 6 місяців 2017 року стягнуто 17 млн грн динаміка стягнутих сум по аліментах становить 608,3%.)", – відзначив посадовець.

Окрім цього, Андрій Гайда розповів про особливості другого пакету законопроектів щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків. Якщо говорити про ключові ініціативи, насамперед йдеться про введення додаткових фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині більше року – від 20% до 50% від суми боргу, скорочення з 6 до 4 місяців строку заборгованості для використання всіх обмежень першого закону, звільнення дітей від обов’язку утримувати непрацездатних “горе” батька або матері у випадку несплати ними аліментів понад 3 роки.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.