Голос-Інфо

A+ A A-

Ці речі не роблять морально сильні люди

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Наші думки формують дії, дії складаються у звички, а звички, формують характер. Таким чином ми в прямому сенсі створюємо себе самі.

1. Вони не витрачають марно час, жаліючи себе

Морально сильні люди не стануть сидіти склавши руки, скаржачись на обставини та розповсюджуватися щодо того, як з ними неправильно вчинили. Вони беруть на себе відповідальність за свою роль в житті і приймають той факт, що життя не завжди легке або справедливе. Якщо ситуація сталася не з найприємніших, вони цілком можуть відреагувати фразою «Ну і гаразд».

2. Вони не втрачають владу над собою

Вони не дозволяють іншим керувати ними, і не дають комусь мати владу над собою. Вони розуміють, що переживають ситуацію своїми власними емоціями, і самі вирішують, як реагувати. Вони усвідомлюють, що їх сила - в умінні керувати своїми реакціями.

3. Вони не тікають від змін

Морально сильні люди не намагаються уникати змін. Натомість вони вітають їх та завжди напоготові реагувати відповідно. Їх найбільший страх, якщо можна так висловитися - потрапити в застій і втратити смак до життя. Середовище змін виявляє в цих людях найсильніші риси.

4. Вони не витрачають енергію на те, чим не можуть керувати

Ви не почуєте від морально сильної людини скарг про загублений багаж, пробки або про інших людей, так як вони розуміють, що ці фактори не входять в зону їх контролю. Натомість вони зосереджуються на тому, чим вони можуть управляти, а найчастіше це - лише їх ставлення до подій. І вони вміло користуються цим.

5. Вони не намагаються сподобатися всім

Є люди, які завжди намагаються сподобатися всім. Є люди, які йдуть проти всіх і намагаються таким чином затвердити свою «силу». Жоден з цих способів не прийнятний. Морально сильні люди визнають, що вони не повинні подобатися всім і весь час. Вони не бояться сказати «Ні» або заперечити за потреби. Вони прагнуть бути справедливими, але поважають свій час і вміють ввічливо відхилити прохання іншого.

6. Вони не бояться йти на свідомий ризик

Вони не беруть на себе дурні необачні ризики, але не бояться брати на себе ризики обдумані. Морально сильні люди зважують ризик та вигоду перш, ніж прийняти важливе рішення, і ретельно збирають інформацію про потенційні втрати перш, ніж почати діяти.

7. Вони не зациклюються на минулому

Морально сильні люди не витрачають марно час, думаючи про минуле і про те, що все могло б бути по-іншому. Вони визнають своє минуле і виносять уроки з нього. Однак вони не переживають знову і знову невдалі моменти і не згадують дні минулої слави. Натомість вони живуть сьогоденням і будують плани на майбутнє.

8. Вони не роблять одні і ті ж помилки кілька разів

Ми всі знаємо, що таке дурість, так? Прийняття одних і тих же рішень з надією на те, що цього разу вийде краще. Морально сильні люди беруть на себе відповідальність за свою поведінку і вчаться на своїх помилках. В результаті вони не повторюють помилки багато разів. Натомість вони йдуть далі і приймають кращі рішення в майбутньому.

9. Вони не заздрять успіхам інших людей

Морально сильні люди можуть оцінити і порадіти успіхам інших людей в житті. Це дуже важливо. Вони не заздрять і не відчувають себе обдуреними, коли інші перевершують їх (але візьмуть на замітку їх досвід). Натомість вони визнають, що успіх досягається важкою роботою, і вони готові наполегливо працювати для досягнення власного успіху.

10. Вони не здаються після першої невдачі

Кожна поразка - це шанс зробити краще. Навіть кращі підприємці визнають, що їхні ранні спроби вели до великої кількості невдач. Морально сильні люди готові не опускати рук і продовжують пробувати, поки не доб'ються свого, якщо кожний такий провал просуває їх ближче до мети.

11. Вони не бояться самотності

Морально сильні люди насолоджуються і навіть цінують моменти, коли вони можуть побути на самоті. Вони не бояться бути наодинці зі своїми думками, і використовують цей час для роздумів і планування. Вони можуть бути щасливі з іншими, але можуть бути щасливі і поодинці.

12. Вони не думають, що весь світ повинен їм

Морально сильні люди не відчувають себе наділеними правом на все в цьому житті. Вони не народилися з усвідомленням того, що інші будуть піклуватися про них або що світ повинен дати їм щось. Натомість вони шукають можливості, засновані на власних перевагах та можливостях.

13. Вони не чекають миттєвих результатів

Працюють вони над поліпшенням стану здоров'я або відкриттям нового бізнесу, морально сильні люди не чекають миттєвих результатів. Вони інвестують свою енергію і час в певних дозах і святкують кожне досягнення в своїй справі. Вони володіють «даром витримки» і розуміють, що якісні зміни вимагають часу.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.