Голос-Інфо

A+ A A-

У Івано-Франківську хочуть створити КП для розвитку футболу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На найближчу сесію Івано-Франківської обласної ради на голосування буде винесене рішення про створення комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради «Хет-трик Арена».

Його власником будуть територіальні громади сіл, селищ та міст області, повідомив власкор IA ZIK.

Як зазнечено у проекті статуту майбутнього підприємства, створюється воно з метою розвитку інфраструктури спортивної бази для дитячо-юнацького та масового футболу.

Основними напрямами діяльності буде надання послуг з організації фізкультурно-спортивних та спортивно-видовищних заходів, проведення групових та індивідуальних занять з фізичної культури і спорту згідно з абонементами та квитками.

Також йдеться про розвиток дитячо-юнацького та аматорського футболу, організацію фізкультурно-спортивної та оздоровчо-рекреаційної роботи, спрямованої на зміцнення здоров’я всіх верств населення та впровадження здорового способу життя і створення умов для спортивного дозвілля серед громадян.

Підприємство створюють для того, щоб воно опікувалось стадіоном, який рік тому збудували в Івано-Франківську за стандартами УЄФА. На нього УЄФА виділила 8,5 млн гривень, а міський та обласний бюджети – майже 5 млн гривень.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.