Голос-Інфо

A+ A A-

Калуш посів 22 місце в ТОП-100 рейтингу прозорості інвестиційної сфери

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities визначило прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України.

Калуш отримав 8,2 бали з 20-ти і потрапив на 22-е місце серед 100 найбільших міст України.

У містах перевірили наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

Загалом спільно з експертами іноземними інвесторами, українськими підприємствами та соціальними підрозділами міських урядів було сформовано 17 індикаторів, які допомогли відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

Були проаналізовані сайти міських рад за 17-ма показниками, які відображають інвестиційну сферу (наявність геопорталу, наявність інвестиційного паспорту міста та інше).  Результатом проекту має стати підвищення балів в рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України як мінімум в 10 містах.

На думку представників Transparency International Україна, результати такого дослідження допоможуть зменшити корупційні ризики та полегшать процес інвестивання та створення нового бізнесу на місцевому рівні.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.