Голос-Інфо

A+ A A-

Калуш посів 22 місце в ТОП-100 рейтингу прозорості інвестиційної сфери

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities визначило прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України.

Калуш отримав 8,2 бали з 20-ти і потрапив на 22-е місце серед 100 найбільших міст України.

У містах перевірили наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

Загалом спільно з експертами іноземними інвесторами, українськими підприємствами та соціальними підрозділами міських урядів було сформовано 17 індикаторів, які допомогли відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

Були проаналізовані сайти міських рад за 17-ма показниками, які відображають інвестиційну сферу (наявність геопорталу, наявність інвестиційного паспорту міста та інше).  Результатом проекту має стати підвищення балів в рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України як мінімум в 10 містах.

На думку представників Transparency International Україна, результати такого дослідження допоможуть зменшити корупційні ризики та полегшать процес інвестивання та створення нового бізнесу на місцевому рівні.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.