Голос-Інфо

A+ A A-

У Рогатині закрили безліцензійну радіостанцію "Маяк віри"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Зусиллями представника Національної ради в Івано-Франківській області Ігоря Маслова, працівників Карпатської філії державного підприємства "Український державний центр радіочастот" та Головного управління Національної поліції 26 листопада в Рогатині припинено безліцензійне радіомовлення на частоті 99,7 МГц.

20 листопада 2018 року представником Національної ради в Івано-Франківській області на частоті 99,7 МГц у місті Рогатині було зафіксовано незаконну трансляцію радіопрограм із позивним "Маяк віри" через малопотужний передавач, повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Працівниками УДЦР під час виїзду до цього населеного пункту було визначено місце, з якого велося мовлення.

26 листопада 2018 року спільно з працівниками Карпатської філії УДЦР і ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області діяльність цього мовника була припинена, антенно-фідерне обладнання демонтовано власником.

Це не перший випадок безліцензійного радіомовення в м. Рогатині. У лютому 2017 року в цьому районному центрі було зафіксовано на частоті 99,1 МГц незаконну трансляцію через малопотужний передавач програм "Слов'янської Християнської радіостанції Radio Mv".


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.