Голос-Інфо

A+ A A-

Агресивний вірус грипу йде на Україну

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В епідемічному сезоні 2018-2019 рр. в Україні циркулюватиме агресивний вірус грипу Singapore А.

Через нього у США минулого року загинуло понад 80 тисяч людей. Про це на прес-конференції розповіла провідний інфекціоніст України, завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ ім. Богомольця, заслужений лікар України професор Ольга Голубовська.

“Цілком несподівано минулий сезон грипу ознаменувався надзвичайною тяжкістю перебігу в США: за минулий сезон від вірусу Singapore А(H3N2) загинуло понад 80 тисяч американців. Цього ніхто не спрогнозував попередньо. Ми його чекаємо в Україні. Наскільки він буде агресивний, епідеміологи сказати не можуть. Пік смертності був (оскільки це вірус грипу А(H3N2) і це йому властиво) в основному серед дітей і людей літнього віку – яким більше 65 років”, – наголосила Голубовська.

Вона зауважила, що зазвичай найбільшу кількість смертей приносить вірус грипу А(H1N1).

“Клініцисти зазвичай бояться вірусу штаму А(H1N1) – він викликає найбільшу напруженість, смертність. Він протікає дуже бурхливо, від нього помирають молоді люди і дуже швидко гинуть. Та минулого року А(H3N2) був досить вірулентним і проявив високу патогенність”, – сказала професор.

Як пояснили у Держлiкслужбi, причиною такoго крoку сталo те, що зрaзки препaрату цiєї серiї під час вивчeння стабiльностi не вiдповiдали вимогам специфiкації за показниками “Парацетамол” (покaзник був зaниженим) i “Фенiлефрин HCl” (покaзник був зaниженим).

Водночaс у вiдомствi врaховували, що оснoвною oзнакою сeрії лiкарського засoбу є її однoрідність.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.