Голос-Інфо

A+ A A-

Останні підсумки 2018: скільки податків сплатили прикарпатці

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

До кінця року очікується залучити до зведеного бюджету 10,8 млрд. гривень, що більше аналогічного періоду минулого року на 1,85 млрд. гривень.

Про це повідомиола начальник головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, пише Фіртка з посиланням на прес-службу ІФ ОДА.

Зокрема, за її словами, прораховується позитивна динаміка з рентної плати за користування надрами, податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, що зараховується до держбюджету та військового збору.

До місцевого бюджету очікується залучити майже 5 млрд. грн., що майже на 18 відс. більше ніж у 2017 році. До Пенсійного фонду планується залучити 4,6 млрд.грн., що на 1,4 млрд. гривень ніж в 2017 році.

Крім цього, Ірина Столярик відмітила пожвавлення у 2018 році бізнесової активності. «Найбільшу активність серед новостворених платників ми спостерігали у вересні, жовтні та листопаді цього року. Так, якщо в першій половині року в середньому щомісяця реєструвалось 550 нових підприємців, то починаючи з вересня їх кількість почала зростати. Так, у вересні  власну справу розпочали 723 підприємці, у жовтні кількість новозареєстрованих платників склала 1945 та  в листопаді – 755, - сказала посадовиця. - Такий «бум» бізнесової активності став результатом широкої роз’яснювальної роботи щодо легалізації трудових відносин та доходів населення, яка активно проводиться фіскальною службою області з вересня п.р. Сподіваюсь, що роботодавці усвідомили усі негативні наслідки нелегального використання праці найманих осіб, і надалі будуть діяти в межах чинного законодавства».

Також Ірина Столярик розповіла про новації податкового законодавства, які наберуть чинності з 1 січня 2019 року, зокрема про збільшення ставок екологічного податку, рентної плати за видобуток нафти та видобуток залізної руди, а також про максимальний розмір ставки земельного податку для лісових земель.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.