Голос-Інфо

A+ A A-

Центр ядерної медицини прийматиме на безкоштовні дослідження пацієнтів ОКЛ та ОДКЛ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

«Прикарпатський центр ядерної медицини», як переможець аукціону з оренди майна, отримає в користування на 10 років приміщення обласної психоневрологічної лікарні №3 площею 209,4 м2.

Про це йшлося сьогодні, 10 січня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, інформує Фіртка.

Згідно з договором оренди, ТзОВ зобов’яжуть провести роботи з реконструкції. А також відшкодувати балансоутримувачу витрати на проведення робіт з підведення та реконструкції внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, ремонту покрівлі та фасаду, а також замощення бруківкою.

Крім цього, орендар має укласти договір про надання квоти безкоштовного обстеження ОФЕКТ (Однофотонна емісійна комп’ютерна томографія) пацієнтам, які лікують в стаціонарі обласної психоневрологічної лікарні. Щодо цього пункту у депутатів виникли зауваження.

Зокрема, депутат облради Олександр Левицький запропонував додати у квоту пацієнтів ОКЛ та ОДКЛ, пояснюючи це тим, що пацієнти психоневрології на таке обстеження можуть ніколи й не звернутися. Також обранці пропонували можливість передбачити знижку на обстеження.

Головний лікар та директор центру Андрій Белегай погодився на пропозицію щодо квот.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.