Голос-Інфо

A+ A A-

Центр ядерної медицини прийматиме на безкоштовні дослідження пацієнтів ОКЛ та ОДКЛ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

«Прикарпатський центр ядерної медицини», як переможець аукціону з оренди майна, отримає в користування на 10 років приміщення обласної психоневрологічної лікарні №3 площею 209,4 м2.

Про це йшлося сьогодні, 10 січня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, інформує Фіртка.

Згідно з договором оренди, ТзОВ зобов’яжуть провести роботи з реконструкції. А також відшкодувати балансоутримувачу витрати на проведення робіт з підведення та реконструкції внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, ремонту покрівлі та фасаду, а також замощення бруківкою.

Крім цього, орендар має укласти договір про надання квоти безкоштовного обстеження ОФЕКТ (Однофотонна емісійна комп’ютерна томографія) пацієнтам, які лікують в стаціонарі обласної психоневрологічної лікарні. Щодо цього пункту у депутатів виникли зауваження.

Зокрема, депутат облради Олександр Левицький запропонував додати у квоту пацієнтів ОКЛ та ОДКЛ, пояснюючи це тим, що пацієнти психоневрології на таке обстеження можуть ніколи й не звернутися. Також обранці пропонували можливість передбачити знижку на обстеження.

Головний лікар та директор центру Андрій Белегай погодився на пропозицію щодо квот.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.