Logo
Версія для друку

Чим загрожує водію парковка на місцях для інвалідів?

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Паркуючись «на кілька хвилин» власник авто безумовно порушує ПДР і без штрафу тут не обійтися.

У сучасних містах всі стоянки переповнені, всі тротуари і дороги припарковані. При відсутності паркувальних місць, у водія часто виникає вимушена необхідність зупинитися на місці з позначенням «Водій з інвалідністю».

Місця на парковці для інвалідів, згідно із законом, дозволено займати тільки тим громадянам, які визнані недієздатними і мають відповідне документальне підтвердження. Іншим громадянам користуватися місцем парковки, призначеним для інвалідів, заборонено.

Паркуючись «на кілька хвилин» на забороненому місці водію допомагає думка: «За кілька хвилин поліція не підійде».

В цей же час, водій і не здогадується, що основну частину зміни патрульні поліцейські проводять саме обходячи центральну частину міста з метою виявлення порушень вимог зупинки або стоянки.

Тому у водія, який здійснює зупинку на місці для інваліда, після повернення до свого автомобіля через «пару хвилин», є великі шанси зустріти поліцейського.

При цьому, відповідальність за порушення правил зупинки на місцях для інвалідів є однією з найбільших. Зокрема, зупинка або стоянка на місцях для водіїв з інвалідністю тягне за собою накладення штрафу від 1020 до 1700 грн.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

Схожі матеріали (за тегом)

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.