Голос-Інфо

A+ A A-

Мати 5-тьох дітей можуть позбавити батьківських прав (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Працівниками служби у справах дітей спільно з представниками навчальних закладів та «Муніципальної варти» з метою захисту прав та законних інтересів дітей провели перевірку умов проживання 10 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Про це повідомляє Служба дітей ІФ.

Працівники служб провели з батьками профілактичну бесіду щодо забезпечення належних умов проживання дітей, здобуття дітьми повної загальної середньої освіти. Їх попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо дітей.

"Особливо нас турбує багатодітна мати, на вихованні у якої є 5 дітей. Сім'ї неодноразово надавалась допомога у вигляді продуктів харчування, миючих засобів та одягу, однак мати не забезпечила належних умов для проживання дітей. Ця сім'я потребує особливого контрою з боку соціальних служб", - говориться в повідомленні.

В разі невиконання батьками рекомендацій, наданих службою у справах дітей щодо створення належних умов для проживання дітей, буде порушуватись питання перед органами внутрішніх справ про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.