Голос-Інфо

A+ A A-

Як відміряти літр молока, не проливши ні краплі: цікава задачка на логіку

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Пропонуємо вам частіше вирішувати головоломки, щоб вчитися знаходити причинно-наслідкові зв'язки.

Сьогодні ми пропонуємо вирішити головоломку на логіку. Фахівці встановили, що такі задачки з легкістю можуть вирішити маленькі діти. Вони в змозі запропонувати нестандартні способи, на відміну від дорослих. Люди ж старшого віку часто плутаються і не можуть запропонувати правильну відповідь.

Але ми вважаємо, що цю статистику потрібно виправляти! Якщо ви хочете тренувати свою логіку, то вирішуйте з нами разом такі головоломки. Вони не віднімуть у вас багато часу, але на крок наблизять до заповітної мети.

Гра на логіку

Отже, ми пропонуємо вам перелити молоко так, щоб його не розлити. Уявіть собі ситуацію — у молочника виявилося тільки дві порожні банки. Одна з них трилітрова, інша п'ятилітрова. Але йому потрібно відміряти рівно літр свіжого молока для продажу. Як йому бути, щоб не обдурити клієнтів, і при цьому не пролити ні краплі?

Ми пропонуємо вам обміркувати запропоновану ситуацію з різних сторін. Але не потрібно думати, що тут є якесь хитромудре рішення. Насправді все просто, якщо вже і діти в змозі впоратися з цією задачкою.

Просто дорослі часто починають придумувати хитрі схеми там, де потрібно включити логіку. Подумайте гарненько. Пригадайте, які банки у вас є, і що ви можете з ними зробити, щоб відміряти потрібну кількість.

Сподіваємося, що ви зумієте швидко знайти правильну відповідь! Насправді на пошук рішення у вас в ідеалі має піти лише 15 — 20 секунд. Але комусь вдається підібрати правильну схему ще швидше. Все залежить від ваших логічних зв'язків.

Ну як, у вас виходить?

Якщо ви не можете вирішити головоломку, то нам залишається лише підказати правильну відповідь. Вона легша, ніж ви думаєте.

Щоб не пролити ні краплі молока, спочатку повністю наповніть трилітрову банку. Потім перелийте вміст в п'ятилітрову. Налийте ще 3 літри та заповніть п'ятилітрову ємність до країв. У трилітровій банці у вас залишиться рівно один літр!

Як бачите, рішення очевидне і лежить на поверхні. Але якщо ви не сильні в логіці, то можете і не знайти правильну відповідь.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.