Голос-Інфо

A+ A A-

Результати проекту "Місяць здоров'я": скільки людей отримало безкоштовне обстеження? (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

10 червня в Iвано-Франківську вiдбувся круглий стіл, на якому підсумували результати проекту «Місяць здоров'я», що протягом травня тривав в Iвано-Франківську.

 Бeз запису, черг і головне- безкоштовно! Івано-франківці мали можливість пройти огляд у кваліфікованих спеціалістів і здати необхідні аналізи. Торік з iнiцiативи секретаря Івано-Франківської міської ради Оксани Савчук проект присвятили жінкам. Цього разу безкоштовно обстеження в кваліфікованих спеціалістів змогли пройти і чоловіки. До проекту долучилися 5 міських поліклінік і 3 жіночі консультації. До того ж, у разі необхідності учасників скеровували у медичні лабораторї мережі "Сінево" для здачі аналізів відповдно до рекомендацій лікаря. Проходив «Місяць здоров 'я» під гаслом «Дій стогодні». Медики наголошують, що обстежения-це те, що не варто відкладати на завтра! 

 "Дякую кожному учаснику та учасниці, що знетехтували можливістю та попіклувалися про про своє здоров'я. Маємо на меті й надалі сприяти оздоровленню населення міста та закликаємо звертатися до медичних закладів не тоді, коли вже щось болить, а систематично для проходження медичного оляду",-зазначила секретар Iвано-Франківської міської ради Оксана Савчук.

 Понад 1 150 учасників проекту пройшли шитологічне дослідження, 204 учасниц обстежилися на мамографі, 637 учасників пройшли УЗД, консультації суміжних спеціалістів отримали 127 франкіпців, у 346 мешканцn виявили запальні захворювання репродуктивної системи, зафіксовано 58 випадків онкопатологiї, 54 людини скеровано на лікування.

Оксана Савчук додає, що під час "Мiсяця здоров'я" вирішили подбати про себе та пройти обстеження 239 чоловіків, а дві пацієнтки отримали радісну звicтку про те, що стануть матерями.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.