Голос-Інфо

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 193
A+ A A-

10 фактів про калушанина Едуарда Прощука, який балатується до парламенту

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Уродженець Калуша Едуард Прощук йде до Верховної Ради від партії «Слуга народу». Він кандидат у народні депутати у 85-му окрузі (Калуський, Рогатинський та Галицький райони).

Едуард Прощук – голова Федерації вільної боротьби Івано-Франківщини. Активно займається громадською діяльністю, створив кілька дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортклубів з вільної боротьби. Окрім спорту, частину свого життя присвятив управлінню та підприємництву. Ось 10 важливих фактів про нового молодого кандидата.

 

 • Калушанин. Едуард Прощук народився в місті Калуш Івано-Франківської області. Основною цінністю в житті Едуард Прощук вважає сім’ю та друзів. Основною рисою – справедливість

 

 • Знання – це сила. Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю фінанси. Продовжив навчання у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration).  З минулого року навчається на аспірантурі у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за спеціальністю публічне адміністрування.

 

 • Від менеджера – до керівника  та підприємця. Почав працювати з 19 років. Спершу був менеджером. Згодом обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах. Підприємець у другому поколінні. Сім’я Прощука понад 20 років випікає хліб.

 

 • Життя – як боротьба. Зі шкільного віку займався вільною боротьбою. Майстер спорту, мав високі досягнення серед юніорів. З 2006 року – президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

 

 • Сім’янин. Едуард Прощук – відповідальний батько. Разом з дружиною виховує двох синів. Переконаний, що сім’я – це основа суспільства, яка творить його культуру та історію.

 

 • Що зробив до виборів? Створив дитячі спортивні школи та юнацькі спортклуби з вільної боротьби. Тут тренуються спортсмени, які здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів.

 

 • Без корупційних зв’язків. Він – цілеспрямований політик, який іде у Верховну Раду, щоб, працюючи з Президентом, розвивати села та міста нашого краю. Робота на результат у кандидата закладена вже на підсвідомому рівні з юних років.

 

 • Розвиток міст і сіл. Пріоритетом на каденцію Едуард Прощук називає вирішення екологічної ситуації в регіоні. Йдеться про проведення системного аналізу викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємствами хімічної, нафтохімічної та енергетичної промисловості. Також прагне поліпшити інфраструктуру та інвестиційний клімат. Вважає за доцільне залучати у села інвесторів, які будуть створювати нові робочі місця.

 

 • Як досягатиме поставлених цілей? Наявність управлінського досвіду допоможе Едуарду Прощуку залучити для краю інвестиції. До його команди вже приєдналися відомі люди Калуша, Рогатина: експерти, лікарі, вчителі, бібліотекарі, інженери, учасники АТО та громадські діячі. Його команда – це представники різних галузей: освітяни, медики.

 

 • Цінності. Україні потрібні активні, цілеспрямовані люди, фахівці своєї справи, громадяни, які готові змінювати країну та відстоювати позицію людей.

65481703_331489641111428_520560872477687808_n.jpg (638×960)

 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.