Голос-Інфо

A+ A A-

Apple запатентувала свій автопілот

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Компанія Apple отримала патент на навігаційну систему, призначену для автомобілів, здатних їздити в автоматичному режимі.

Головною відмінністю навігаційної системи від Apple є метод, який використовується для підвищення ефективності навігаційних систем, який скорочує необхідність перегрупування карт. Для автомобілів з автопілотом така технологія буде дуже корисна.

Технологи компанії відзначають, що традиційні автономні системи транспортних засобів використовують статичну інформацію, отримувану від камер, датчиків і карт навігаційних систем в якості вихідних даних, які підлягають подальшій обробці.

Технологія від Apple використовує комп'ютерну модель для прогнозування маршрутів з використанням датчиків і процесорів. Це дозволяє системі направляти автомобіль "незалежно від будь-яких даних, отриманих від будь-яких пристроїв, зовнішніх по відношенню до транспортного засобу", і будь-яких навігаційних даних, що зберігаються локально на транспортному засобі до будь-якого моніторингу навігації.

Говорячи простою мовою, навігація від Apple здатна аналізувати змінні дані, враховувати змінні умови на дорогах і прогнозувати виникнення різних ситуацій. Те ж саме, по суті, робить досвідчений водій.

Джерело: 24tv.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.