Голос-Інфо

A+ A A-

Як дізнатися, що зібрали на вас у Facebook

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Нещодавно користувачів дуже здивувало те, що Facebook збирає і продає їхні дані. Хоча соцмережа ніколи цього не приховувала і надає інструменти для налаштування приватності. Також вона дозволяє подивитися значну частину зібраної про вас інформації.

Щоб дізнатися, які дані серед іншого зібрала соцмережа, зайдіть на свою сторінку Facebook і відкрийте налаштування. Натисніть на напис «Завантажити копію ваших даних із Facebook». У новому вікні натисніть кнопку «Сформувати архів», після чого введіть пароль і почекайте. За деякий час ви отримаєте повідомлення, що архів готовий до завантаження.

Для перегляду архіву відкрийте в браузері файл index.html. Інформаційна база оформлена у вигляді офлайн-версії Facebook, де вся інформація про ваш профіль розподілена за категоріями в колонці ліворуч.

На сторінці «Профіль» можна побачити всі дані, які ви вказали під час заповнення акаунту. Сторінка «Контакти» містить всі номери з вашої телефонної книги та історію дзвінків. У «Хроніці» зібрано ваші публікації. На сторінці «Друзі» – зроблені запити про дружбу. Пункт «Безпека» повідомить, з яких пристроїв ви заходили в свій профіль. А у вкладці Ads ви зможете побачити групи, в яких перебуваєте, а також рекламодавців з вашою контактною інформацією. рекламодавців, котрі мають вашу контактну інформацію.

Джерело: techtoday.in.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.