Голос-Інфо

Інтернет-радіо

A+ A A-

Армія США вибрала новий пістолет-кулемет

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Пістолет-кулемет APC9 став переможцем масштабної програми Сухопутних сил США, спрямованої на пошук придатного пістолета-кулемета.

Програма Sub Compact Weapon стала однією з найбільш обговорюваних за останні роки тем, присвячених стрілецької зброї. У 2018-му стало відомо, що військове керівництво США несподівано вирішило взяти на озброєння новий пістолет-кулемет, який використовує 9x19-міліметрові патрони.

Перевагу віддали швейцарському Brügger & Thomet APC9. Контракт передбачає виробництво 350 пістолетів-кулеметів з опцією на додаткову тисячу одиниць.

Відзначимо, що це легка компактна зброя, що має стандартний магазин на 30 набоїв і дозволяє використовувати магазини на 15, 20 і 25 патронів. Магазини напівпрозорі, що дає можливість швидко оцінити кількість набоїв, що залишилися.

Очевидною перевагою нової зброї будуть легкість і компактність при відносно високій вогневій потужності. На думку фахівців, така зброя може бути хорошим вибором для самооборони частин, які рідко вступають в прямий вогневої контакт з противником. Наприклад, для військовослужбовців тилового забезпечення.

Часткову уніфікацію забезпечить те, що в обраному армією пістолеті M17 використовуються такі ж набої.

Компанія, крім іншого, повинна буде поставити необхідні для нормальної експлуатації запасні частини і аксесуари.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.